شوق پرواز
قصه آدم، قصه پیله است و پروانه، قصه تنیدن است و پاره کردن. قصه به در آمدن، قصه پرواز ...
قالب وبلاگ

  

آقای خوبی ها ! سلام ! 

سلام ، مولای بی بدیل لحظه هایم ، این روزها با یاد آمدنت می گذرد . با یاد لحظه ای که تمام بشریّت چشم انتظار آن اند . آری ، تمام غصّه های ما دوری شماست و بس . و گرنه دست لطف شما که همیشه بر سر ماست . باید هزار بار خدا را شکر کنیم چون بی وجود شما نه اینجا بلکه دنیای هستی نابود است .

این روزها ، لحظه ها آمدنتان را فریاد می کنند ، و ما نشانه های آمدنتان را یکی پس از دیگری می شماریم ، گویی نشانه ها ثانیه شمار آمدنتان شده اند .

مولای ما ! دعا کن برای ما ، برای این روزها که تنهاییم و جز شما یاری نداریم . دعا کنید تا  عمّار های "سیّد" ما جزو یاران پا به رکاب شما شوند.

یک روز جمعه که رفته بودیم سر مزار شهدا ، به پدرم گفتم : امام عصر (عج) ما این همه یار دارد . همان هایی که دعای عهدشان با شما فراموش نمی شد و روز آمدنتان به عهدشان وفا می کنند .

آری ، شما یار زیاد دارید ، اما می دانم که شما منتظر طلاها هستید و با ناخالصی ها کاری ندارید . دعا کنید طلا شویم .

 

[ ٦ خرداد ۱۳۸٩ ] [ ٢:٠٧ ‎ب.ظ ] [ جامانده ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

از کوفه نسیم مرگ می وزد ، نسیمی که بوی خون گرفته است ... ای دل ؟ تو چه می کنی ؟ می مانی یا می روی ؟ داد از آن اختیار که تو را از حسین جدا می کند ! هر انسانی را لیلة القدری است که در آن ناگزیر از انتخاب می شود و حر را نیز شب قدری این چنین پیش آمد ... عمر بن سعد را نیز ... من و تو را هم پیش خواهد آمد . ( سید شهیدان اهل قلم )
نويسندگان
صفحات اختصاصي
امکانات وب


?