بمباران رسانه ای ایران شیعی

  یاوهگویی های اکبر گنجی را در شبکه استعماری یا همان BBC دیدم و شنیدم .

  در آیه کریمه "یوم تبلی الاسرائر" ، قیامت کبرا روز از پرده بیرون افتادن همه اسرار و نهفته ها معرفی شده است . به استناد برخی، روایات ظهور حضرت صا حب الزمان (ع) را "قیامت صغرا" نامیده اند . به عبارتی همه آن چه که در قیامت کبرا به نحو تام و اکمل حادث می شود، در درجه پایین تری در هنگام ظهور حادث می شود و از جمله آن ها سهل شدن ارتباط با جهان غیبی و آشکاری اسرار و مکنونات قلبی خلق است . امام معصوم (ع) در روایتی سه بار اشاره می فرمایند که "به خدا قسم غربال می شوید". این غربال گری، تفکیک صفوف و آشکار شدن مواضع است. فتنه های بزرگ سالهای قبل از ظهور، موجب آشکار شدن مواضع و مکنوناتی می شود که در شرایط معمولی پنهان مانده است .

  لیبرال ها و همه شعب وشقوق ماسونی گری در کنار بهائیان و وهابیون، مثلث مسلمانان صهیونیست را تشکیل می دهند که با ایجاد تشکیک و تردید در مبانی اعتقادی مردم و انتشار شبهات، سعی در درهم شکستن صفوف مسلمین، تضعیف قوای آن ها و مصادره دارایی و توانایی هایشان به نفع استعمار دارند .

  این ها حدود دو قرن قبل و درست در وقتی که هنوز جوامع مسلمین متوجه و متذکر دارایی های فرهنگیشان نشده بودند، در جهان اسلام تعبیه شدند. همگی هم منکر حضور و موجودیت امام زمانند و سعی در منحرف ساختن قافله و امت اسلامی به شهر بیگانه و پر رهزن صلیبی ها و صهیونیست ها دارند .

  حمله تیم فکری و نظریه ساز صهیونیست های مسلمان به مهدویت و انکار امام زمان (ع) و ایجاد تردید و تشکیک در این باره به موازات گسترده شدن فعالیت بهائی ها و سلفی ها در جهان اسلام، هم کرایی این سه جریان و واحد بودن منشأ پیدایش و خیزش آن ها را معلوم می کند.  از دیگر سو، پرده از احساس خطر آن ها درباره موضوع مهدویت برمی دارد . جالب اینجاست که سران این سه جریان با بالا رفتن تدریجی پرده ها به منزلگاه اصلی خودشان در حال رجعت اند . انگلیس، رژیم اشغالگر و آمریکا . استاد فرزانه ای د اشتم که در کلاس هایش از جاسوس بودن استاد اصلی و نظریه ساز جریان منکر امامت و ولایت امام زمان (ع) سخن می گفت .

  تنها جریان مقاومت کننده در برابر ائتلاف صلیب و صهیون در جهان معاصر، مسلمانان پیرو ولایت امام معصوم (ع) هستند.همه دستگاه تبلیغاتی و رسانه ای غرب هم درست همین نقطه را نشانه رفته اند .

  در حال حاضر، در فضای ایران 67 ماهواره مستقر است. تعداد کل شبکه های ماهواره ای قابل دسترس در ایران ، اعم از شبکه های تلویزیونی، رادیویی و دیتا، 13211 شبکه هست . 8591 شبکه تلویزیونی، 284 شبکه رادیویی و 1936 شبکه دیتا در ایران از طریق این 67 ماهواره قابل دسترس است . رژیم اشغالگر فلسطین به تنهایی 32 شبکه ماهواره ای پیرامون ما مستقر کرده است. بی ذلیل نیست که از این همه به عنوان بمباران صوتی و تصویری ایران شیعی یاد می کنیم .

  برخی از این شبکه ها ، حوزه فکری و اعتقادی را نشانه رفته اند، گروهی حوزه اخلاقی و فرهنگی و بالاخره جمع کثیری هم حوزه سیاسی اجتماعی این منطقه را .

  در بخش عمده ای از این آثار ، فکر و فرهنگ و نمدن اسلامی به بدترین صورت معرفی می شوند . در کتابی با عنوان "عرب ها قومی شرور و بد"که توسط پژوهشگری به نام دکتر یوسف شاهین منتشر شده ، درباره بد جلوه دادن چهره مسلمانان و عرب ها در هالیوود سخن به میان آمده است . آن ها کارشناسانی دارند که به خوبی از فرهنگ و زبان عربی و سمبل های دینی آگاهی دارند و هالیوود از سال 1896 میلادی تاکنون 900 فیلم درباره مسلمانان و عرب ها ساخته است .

  در گزارش روزنامه نگاری در ایندیپندنت آمده است که "پس از سرخ پوستان و کمونیست ها، اینک تمام شرارت های مطلوب در فیلم های هالیوود به اعراب نسبت داده می شود . بسیاری از فیلم هایی که هالیوود از سالهای پایانی دهه نود، قرن قبل، تا سال 2006 تولید کرده، مسلملن نیز یا خواننده یا رقاص شرق معرفی می شوند . "

  درست، همین تصویر قلابی را که سینمای هالیوود از مسلمانان ارائه می کند ، مسلمانان صهیونیست یا همان یا همان اتاق فکر جریان لیبرالی صحه می گذارند و برای BBC  مستندش می سازند .

  جالب تر از این رفیق دوم یا ضلع دوم این مثلث شوم یعنی سلفی ها هستند . شرکت "المملکه القابضه" که ولید بن طلال یکی از شاهزاده های سعودی مالک آن است،  7/30 درصد برابر 6/2 میلیارد دلار از سهام شرکت "نیوز گروپ" تابع شرکت فاکس نیوز را در اختیار دارد و شهروندان عربستانی در ریاض ومکه و دیگر شهرها می توانند برای خرید شرکت "المملکه القابضه" ثبت نام کنند و سهم بخرند . مگر ممکن است این منکران امام زمان (ع) و مهدویت از این همه بی خبر باشند .

 سالانه 13000 فیلم ضداخلاقی در آمریکا ساخته می شود و عایدی سالانه اش مطابق آمار سال 2006 میلادی  97 میلیارد دلار بوده است . شبکه های ATT  و جنرال موتورز 80 درصد دلارهای این صنعت را پارو کرده اند .

  بنیان گذاران اولیه ، صاحبان کمپانی ها، خط دهنده های فکری و بیش از 1800 نفر از مؤثرترین اشخاص هالیوود یهودی های مهاجر اروپای شرقی اند. همواره در هالیوود، هر تهیه کننده،

هر کارگردان، هر نویسنده و هر ستاره، جزیی از یک سیستم بزرگ تر بوده که توسط یهودیان اداره می شده است .

  همه نمایش نامه نویسان هالیوود به جز چند نفر، یهودی اند آثارشان مملو از مفاهیم یهودی است .

سحر جبار یعقوب طی مقاله ای می نویسد :

  "اکنون آنها مشغول به اجرا درآوردن طرح ها و نقشه هایی هستند که در زمان حکومت پیامبر اسلام (ص) نتوانستند آن را عملی کنند . آنها اکنون تلاش می کنند آن ها را به روش های مختلف به مرحله اجرا درآورند."

  "براندر"، نماینده آمریکا در  5 آوریل  1996 در برنامه لاری کینگ شو اعلام کرد: "یهودیان بر هالیوود فرمانروایی می کنند و آنان اکنون مالک هالیوود هستند." در شماره آگوست مجله "مومنت" که متعلق به یک یهودی است ، نویسنده ای به نام "مایکل مدفید"، که او هم یهود یاست می نویسد : "از راز فیلم برداران و دست اندرکاران اصلی سینمای آمریکا می پرسید ؟ آن ها تمایل دارند بر عقل ،اندیشه و فکر عرب ها و مسلمانان حاکم شوند و بذر افکار و انندیشه های لاابالی گری و فراماسونری را در ذهن و وجود آن ها بکارند و مسلمانان را دچار پریشان فکری کنند و آن ها را از دین ، دور و در مرداب کفر  و الحاد و رذایل اخلاقی غرق کنند." شاید یکی از اهداف آن ها ، ریشخند کردن مسلمانان و به تمسخر گرفتن اسلام باشد.

  اگر ما ، بعد از شنیدن سخنان یکی از اعضای اصلی اتاق فکر لیبرال ها که با استفاده از بلندگوی BBC سخن می گویند، به استناد مقاله مجله مومنت بگوییم آقایان یهودی یا بهایی و مسلمان صهیونیست هستند بی راه نگفته ایم .

  این گونه سخن راندن، شنونده را به یاد پروتکل 13 دانشوران صهیون می اندازد؛ آن جا که آمده است : "ما باید مردم را با وسایل  و راه های گوناگون به لهو و لعب بکشانیم. پس از آن ، مردم به تدریج اندیشه آزاد و مستقل را از دست می دهند و همگی با هم هم صدا می شوند ؛ زیرا پس از آن ما تنها اعضای جامعه ای هستیم که شایسته  ارائه برنامه های فکری جدید را دارند و آن ها پیرو ما می شوند."

  به راستی دست مریزاد دارد . آقایان نه ، انگلیس و یهود را می گویم . در پرورش شاگرد سنگ تمام گذاشته اند .

اسماعیل شفیعی سروستانی (رادیو معارف 25/10/88)

/ 0 نظر / 4 بازدید