شبیه یک شوخی کودکانه

به گزارش خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از مشهد، در بیانیه تشکل های دانشجویی دانشگاه های مشهد در خصوص گزارش آمانو آمده است: چندی است قدرت های پوشالی متوهم دنیا سناریوی از قبل شکست خورده ای را علیه جمهوری اسلامی کلید زده اند و از هر حربه ای که دستشان می رسد استفاده کرده اند؛ از پرونده احمد شهید و اتهام مضحک ترور سفیر عربستان به دست سپاه قدس گرفته تا گزارش مغرضانه عروسک خیمه شب بازیشان، آمانو، تا علیه ایران اسلامی فضا سازی کنند و هرطور شده بهانه ای جور کرده اند برای اتهام زنی و تهدید به اقدام نظامی علیه جمهوری اسلامی؛ حال آنکه مردم سراسر دنیا شاهد هستند و می فهمند این اقدامات آمریکا بیشتر شبیه حرکات کودکی است که در هنگام شکست سعی دارد زمین بازی را به هم بریزد این بیانیه می افزاید: امروز اقتصاد آمریکا و ریزه خوارانش ورشکسته است و در میدان جنگ نرم نیز موج بیداری اسلامی تا مرز اروپا پیش رفته و در آینده نزدیک هم به قلب اروپا نفوذ خواهد کرد؛ اوضاع سگ کثیف آمریکا، رژیم منحوس صهیونیستی هم بدتر از خود آمریکاست.

در این بیانیه آمده است: در این اوضاع و احوال ادعاهای بزرگ تر از قد و قواره آمریکا و ریزه خوارانش در اوج ضعف، علیه ایران در اوج قدرت، بیشتر شبیه یک شوخی کودکانه است تا یک ادعای دیپلماتیک؛ آمریکا بهتر است ابتدا همان طالبان دست نشانده خود را شکست بدهد، بعد فکر لقمه های بزرگ تر از دهانش را به ذهن راه دهد. اگر هم این سناریوی مضحک را پوششی می خواهند برای دور کردن اذهان مردم از بیداری اسلامی و قیام وال استریت بهتر است به فکر بهانه های کم خرج تری بگردند؛ چرا که ما ملتی نیستیم که در برابر تهدید ساکت بنشینیم. تهدید را با تهدید پاسخ می دهیم و موشک را با موشک. چه بخواهند باور کنند و چه چشمانشان را به واقعیت ببندند.

این بیانیه می افزاید: امروز روز شکست تفکر سرمایه داری و روز فروپاشی ایالات متحده آمریکاست. آمریکا را از نابودی گریزی نیست و تنها دو انتخاب دارد؛ سکوت پیشه کند و در جریان جنگ نرم تفکر اسلام ناب محمدی (ص) علیه سرمایه داری به آرامی حذف شود و به واسطه غیضشان که خداوند فرمود «قُلْ مُوتُواْ بغَیْظِکُمْ» بمیرد، و یا اینکه، علیه ایران اسلامی به عنوان کانون حرکت های جهانی علیه نظام سرمایه داری دست به اقدام نظامی بزند که در این صورت حذف آرام خود را به نابودی سریع و برق آسا مبدل کرده است؛ چرا که در ساعات اولیه پس از این اقدام احمقانه آمریکا، رژیم غاصب صهیونیستی و به تعبیر امام امت، سگ نگهبانش در منطقه از نقشه جهان برای همیشه حذف خواهد شد و پس از آن نوبت به آمریکا و منافع آمریکا در سراسر دنیا خواهد رسید.

در پایان این بیانیه تصریح شده است: ما دانشجویان دانشگاه های مشهد که تا کنون در سنگر جهاد علمی در حال انجام وظیفه بوده ایم، در صورت حماقت آمریکا اعلام می داریم با کوچکترین اشارتی از مولایمان حضرت آیت الله خامنه ای به سر خواهیم دوید، که حتی در صورت خطور فکری ناصواب از سوی دولت های از درون پوسیده غربی پیرامون شجره طیبه مستحکم و مقتدر جمهوری اسلامی ایران در کنار آحاد منسجم ملت بیش از پیش در میادین سخت و نرم، خواب را بر چشم سردمدارانش حرام خواهیم کرد و تا از بین رفتن کامل این انصار شیطان به گونه ای که گویا هیچ گاه وجود نداشته اند از پای نخواهیم نشست.

این بیانیه توسط بسیج دانشجویی دانشگاه های فردوسی، آزاد، پیام نور، علوم پزشکی، خیام، سجاد، علمی و کاربردی، الزهرا(س)، دانشگاه های غیر انتفاعی مشهد و جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه های فردوسی و علوم پزشکی مشهد امضا شد.

/ 5 نظر / 24 بازدید
شوق پرواز

خانم مرواريد.....بسيارمتشكرم كه با خطوط سبحان هم مسيرشديد...اين آروزي يكي ازدوستان گل اينترنتي مابودكه قصدش اين بودخطوط باحال وبلاگي ودوستانه رودراينترنت شناسايي كندوهمه رادريك جهت قراردهد...خوشحاليم جاي ايشان اين كاروادامه داديم..او حالا ناخوش احواله..البته خوش احواله وقصدكوچ رادارد....به ديارهميشگي..اميداست كه خانه اش درآنجاخوب وخوش باشه وهرازگاهي سري به خانه موقتي دنياي ما هم بزند.....التماس دعا باموفق...............

شوق پرواز

دوست گرامیم.دوست مشهدی گلمون پرید.همه اش میگفت کاش امام حسین من روهم توی میدان راه بده.آرزویش پروازدرشبهای محرم بود.جمعه کوچ کرد.خوشحالم.خوشحالی پرازامیداندوهه ازدست دادن دوستی که فقط یک قدم بیشتربامن فاصله ندارد.به نظرم مرگ فقط یک پروازه.امیددارم که خانه جدیدش زیباباشه.ببخشیدنمی توانم آشنایی بدهم.اگرمتوجه بشویدکی هستم آنوقتش فعالیتم برای برآوردن آرزوی دوستم ریامی شه.شوق پروازعزیز...

بازسلام.اولاخب سرکارشوق پرواز! دوما فرد موردنظر نامی رو انتخاب کردندکه هم نام یکی ازاستادان راهنمای بنده هستند.که درانجمن مافعالیت می کنند.بنده وبلاگ چندتن ازدوستانم روبه ایشان معرفی کردم.اول فکرکردم نظرات ایشان یاهمسرشان هست.اماواژه هایی که فردموردنظربه کارمیگیرداصلامشابه واژه های استادراهنمای من نیست.جالب توجه اینکه عقایداین فردموردنظربسیارشبیه عقایدانجمن ماست.میخواستم اصل قضیه روبفهمم.احتمالا شوق پروازی که آشنای شماهست یه جورایی به یکی ازآشنایان انجمن مامربوط میشود.من میخواهم بدانم چه کسی وبه چه هدفی خواسته به اسم استادمن نظربده.البته اعتراف میکنم که این فردموردنظرقصدخیرداشته.برای دوستشان هم که کوچ کردندآرزوی نورانیت درسرای باقی میکنم.همچنان منتظر راهنمایی شماهستم.متشکردم.

دووراندیش

سلام با داستان راستانی از دکتر محمد علی داوریار به رووزم