بیانیه انجمن اسلامی دانشگاه پیام نور مشهد

بسمه تعالی 

در آن هنگامه ی ظلم وستم که تاریکی همه جا را فرا گرفته بود و ترس سرب داغ همه را به سکوت در مقابل تاریکی وا می داشت ،شعاعی از نور درخشید ،نوری که در ضمیر عارف روشن روانی بود که با هر نگاهش غریو الله اکبر مردمان ایران زمین را برمی آورد و با هر کلامش شعله ای از امید را در دلها زنده می کرد ،امید به آزادی و استقلال ،امید رسیدن به فجر پیروزی .

این روزها هنگامه ی سالگرد رسیدن به آن فجر پیروزی است که پیر خمین وعده ی رسیدن به آن را می داد. ولی پیروزی نهایی مسلمین تنها زمانی رخ می دهد که که ملت های مسلمان بیدار شوند و علیه همه طاغوتیان قیام کنند .

این روزها فریاد الله اکبر از گوشه و کنار کشورهای اسلامی منطقه شنیده می شود  و این فریادها چیزی نیست جز اسلام خواهی و استکبارستیزی که ملت های بزرگ تونس و مصر پیشگامان این راه عظیم هستند .

انتخاب هر هدف دیگری غیر از این دو هدف برداشتی غلط از انقلاب تونس و مصر است .در این میان دولت های غرب و به ویژه آمریکا با دستپاچگی و سخنان دوپهلو موضع خود را روشن نمی کنند .

از طرفی می گویند ما قائل به دموکراسی هستیم و از انقلاب مردم دفاع می کنند و از طرفی با حمایت از سران رژیم قبلی تونس و حمایت از حسنی نامبارک خواستار اصلاحات در رژیم نامبارک مصر هستند .

شاید این موضع دوپهلو تنها برای این است که می خواهند قیام مردم مصر را تنها به مسائل اقتصادی مربوط بدانند و آن را مصادره به مطلوب کنند و فریاد اسلام خواهی و استکبارستیزی مردم مصر را خفه کنند .

در این میان حمایت صریح و قاطع رژیم غاصب صهیونیستی از حسنی نامبارک و سرکوب مردم مصر هم نشانه ی دیگری از خباثت و دیکتاتورگرایی این رژیم نامشروع است .

امید است که ملت های بزرگ تونس و مصر با تأسی از مردم ایران نگذارند انقلابشان مصادره به مطلوب شود و با به کار بستن رهنمودهای امام خامنه ای «روحی فداه» یقین بدانند که پیروزی از آن امت اسلام است .

ما دانشجویان انجمن اسلامی دانشگاه پیام نور مشهد ضمن افتخار به بصیرت همیشگی ملت همیشه در صحنه اینبار نیز در کنار ملت عزیز ایران در روز 22 بهمن هر چه پرشورتر در راهپیمایی بزرگ این روز شرکت می کنیم و از همه ملتهای مسلمان وآزاده می خواهیم تا پیروزی نهایی ملت مصر و بیداری همه مسلمانان جهان دست از استکبارستیزی و اسلام خواهی برندارند .

پیروزی نهایی با فرج مولامان حضرت بقیه الله «ارواحنا فداه» نزدیک است انشاء الله .

 

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه پیام نور مشهد

 

/ 8 نظر / 3 بازدید
سید مجید

سلام خوشحال میشم نظراتتون رو درباره شعر جدیدم بدونم ممنون که می خواهید وقت بذارین[نیشخند]

دوستان مجازی شما!

سلام. احتمالا این کامنت را بعد ازینکه با هم آشنا شدیم خواهید خواند! امروز نوزدهم بهمن _ یک روز برفی _ است و فردا هم بیستم. روزی که قرار است "دوره آموزشی جنگ نرم در فضای مجازی" در مشهد مقدس برگزار شود. و ما از همراهانتان در این دوره هستیم. دوست داریم به لطف خدا، اگر هم را ملاقات کردیم و ارتباطی برقرار شد، در آینده هم این روابط با قوت ادامه یابد. (قبل از برگزاری دوره به شما سر زدیم تا بدانید به یادتان هستیم!) دوستان شما در فضای سایبری جنگ نرم

دووراندیش

سلام ممنوونم از انتشار مطلبت راستی چطور میشه عضو این شبکه ی مجاهد مجازی شد؟ من رفتم اقدام کنم فرمشو نیاورد!!! با شعر سهم من کوو؟!! آپ کردم ضمنا الان لینکت میکنم

سلام و خدا قوت

دووراندیش

سلام به رووزم... شکست مجدد سران فتنه در مقابل ملت با بصیرت ایران مبارک

دووراندیش

سلام با مطلب امرووز در مشهد چه گذشت به رووزم

سید مجید

با اظهار تواضع و ارادت محضر شما عزیز هنرشناس که از وبلاگ من دیدن نموده‌اید، بنده با کلامی مختصر سعی داشته‌ام سپاسگذار لطف و عنایت شما باشم و با عنوان تقدیری کوچک از شما انسان بزرگ مراتب تشکرم را بجای آورم. اگر زحمتی نیست ادامۀ این متن را در وبلاگ من ملاحظه کنید.